Im więcej otrzymujesz od losu, tym bardziej zobligowany jesteś do dawania czegoś z siebie, bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi. Właśnie ten zamysł przyświeca akcji „G-Project – nowa, pewna Ty”, która rozpoczęła się 15.05 i potrwa aż do końca wakacji.

Organizatorki

Aleksandra Górecka
Makijaż permanentny, Doradca ds. wizerunku, Coaching
Twórca G-Project

Właścicielka, trener i założycielka Międzynarodowego Instytutu Makijażu Permanentnego. Prezes i pomysłodawczyni "ELITE" World Permanent Makeup Association”. Pedagog, trener zaawansowanych technik PMU w teorii i praktyce, prekursor nowoczesnych metod trójwymiarowej pigmentacji ust.
 
Linergistka z wieloletnim stażem, która swoją pracę traktuje jako misję oraz pasję. W G‑Project osobiście przeanalizuje przemianę uczestniczek - pod kątem zastosowania makijażu permanentnego, jak również stylizacji, a co najważniejsze – podejścia do życia.
 
Doradzi, ukierunkuje i zmotywuje do działania. Zastrzyk jej pozytywnego nastawienia i ogromny entuzjazm, z jakim podchodzi do osób potrzebujących wsparcia jest najlepszym lekarstwem na brak wiary w siebie. Dla niej nie ma tematów tabu, każdy problem wymaga przepracowania w sobie oraz uleczenia.

Karolina Święch
Prawnik

Prawnik z wieloletnim doświadczeniem. Podczas realizacji G-Project chce mieć możliwość realnej pomocy kobietom, które zostały same z problemami natury prawnej.
 
Zazwyczaj problemy te dotyczyły będą prawa rodzinnego i cywilnego. Uczestniczki G-Project będą mogły bezpłatnie uregulować kwestię opieki nad dziećmi, świadczeń alimentacyjnych, władzy rodzicielskiej, wystąpić z powództwem o rozwód lub separację, a także rozwiązać problemy związane z zadłużeniem i toczącymi się postępowaniami egzekucyjnymi.
 
Przemiana zewnętrzna to tylko jeden z elementów projektu, który w swym założeniu ma na celu kompleksową pomoc, w tym zapewnienie opieki prawnej, według potrzeb uczestniczek. Poznane dotychczas historie kobiet pokazują bowiem, że nie mają one dostatecznej pomocy z zewnątrz, doznając przemocy fizycznej i psychicznej, która uniemożliwia im normalne funkcjonowanie.

Małgorzata Niewiadomska
Psycholog

Psychologiem w trakcie szkolenia z zakresu psychoterapii systemowej. Zawodowo pracuje od 2006 r. miedzy innymi na oddziale psychiatrycznym, poradni zdrowia psychicznego, prowadzi również swój gabinet. Współpracuje ze szkołami i Towarzystwem Przyjaciół Dzieci.
 
W swojej pracy docenia spotkania z ludźmi. Niesamowitą satysfakcję sprawia jej obserwowanie zmian, jakie się dokonują pod wpływem psychoterapii - jak jej pacjenci rozkwitają i stają się silniejsi. Lubi wyzwania i nie boi się zmian.
 
Jej wkładem do projektu będzie wspieranie uczestniczek w walce o siebie, w znalezieniu sposobów oraz odwagi w sięganiu po to czego pragną.

Magdalena Bitowt
Instruktor fitness

Sportem oraz zdrowym stylem życia pasjonuje się od kiedy pamięta, a zawodowo prowadzi zajęcia fitness od 6 lat. Jej ulubioną formą treningową jest cycling (czyli zajęcia na rowerach stacjonarnych) oraz ćwiczenia funkcjonalne.
 
Prowadziła warsztaty z form wzmacniających, fit ball, spinningu. Jest zwolenniczką teorii, że systematyczna aktywność fizyczna nie tylko doskonale wpływa na zdrowie, ale i na równowagę emocjonalną, piękny wygląd, pogodę ducha oraz siłę wewnętrzną.
 
Podczas treningów jest konkretna, motywująca i wymagająca. W G- Project pracować będzie z osobami, które chcą poprawić sylwetkę, zrzucić kilogramy i wysmuklić ciało. Będzie motywować je nie tylko w ich przemianie fizycznej, ale również emocjonalnej, gdyż jedna zawsze musi iść w parze z drugą.

previous arrow
next arrow
Slider

Na pomysł „Metamorfoz” wpadła Aleksandra Górecka – właścicielka, trener i założycielka Międzynarodowego Instytutu Makijażu Permanentnego. „Już od lat nosiłam się z zamiarem zrobienia czegoś dla kobiet, których życie nie oszczędzało i muszą cały czas walczyć o dobro swoje i swoich bliskich. Ich historie są dla mnie ogromną inspiracją, i uważam, że właśnie przez takie zrządzenia losu i złe chwile, wyrastają prawdziwie silne, niezależne i mądre kobiety. Ja tylko chce im pomóc rozbłysnąć” – opowiada pomysłodawczyni akcji.

Głównym założeniem projektu jest poznanie historii kobiet, bo to właśnie ich ma dotyczyć akcja. Spotkanie rodzin, wysłuchanie opowieści i podniesienie standardu życia dziewczyn i kobiet, które nawet o tym nie marzą, ponieważ tak są skupione na codziennych trudach, że zapominają o własnych potrzebach i kobiecości.

Naszą misją jest przywracanie wiary w siebie, harmonii i równowagi. Pragniemy pomóc w odzyskaniu nie tylko piękna zewnętrznego, ale i wspaniałego wnętrza, ponieważ uroda człowieka rodzi się właśnie w jego sercu. Równowagi pomiędzy pięknem wewnętrznym, zewnętrznym a pięknem umysłu. Chcemy wyrównać szanse na szczęście kobiet z różnych środowisk. Nawet jeśli nie miałaś łatwego startu w dorosłe życie, nasi eksperci zrobią wszystko, aby przywrócić siłę i wiarę w siebie. Razem możemy dużo więcej!

Przemiana naszych uczestniczek będzie odbywała się dwutorowo. Pierwszym etapem będzie szereg konsultacji z zakresu medycyny estetycznej. Jesteśmy w stanie pomóc naszym uczestniczkom w zakresie redukcji zmarszczek, bruzd, blizn, jak również wolumetrii całej twarzy: żuchwy, nosa i brody, jak również modelowania i powiększania ust.

Aleksandra Górecka osobiście przeanalizuje ich przemianę przede wszystkim pod kątem zastosowania makijażu permanentnego, jak również stylizacji, a co najważniejsze – podejścia do życia. Doradzi, ukierunkuje i zmotywuje do działania. Zastrzyk jej pozytywnego nastawienia i ogromny entuzjazm, z jakim podchodzi do osób potrzebujących wsparcia jest najlepszym lekarstwem na brak wiary w siebie. Dla niej nie ma tematów tabu, każdy problem wymaga przepracowania w sobie oraz uleczenia.

Naszym bohaterkom chcemy pomóc w każdym znaczeniu tego słowa, nie tylko poprzez zmianę zewnętrzną, ale również wsparcie mentalne. Dlatego w ramach projektu przeprowadzone zostaną również konsultacje i warsztaty z psychologiem – Panią Małgorzatą Niewiadomską, jak również instruktorem fitness – Magdą Bitowt. Ponad to przez cały czas trwania Metamorfoz, jak również po jego zakończeniu będą mogły zasięgać porad naszej wspaniałej prawniczki Karoliny Święch, która doradzi im w zakresie prawa rodzinnego, pracy oraz restrukturyzacji długów.

ETAPY G-Project

Krok 1: Opisz swoją historię i powiedz dlaczego to właśnie Ty chcesz stać się bohaterką naszej akcji. Możesz wysłać filmy, zdjęcia lub inne materiały, które pomogą dokładniej opisać Twoją sytuację.
Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj:
http://g-project.aleksandragorecka.com/formularz-zgloszeniowy/
Zapoznaj się również regulaminem konkursu:
http://g-project.aleksandragorecka.com/regulamin-g-project.pdf

Krok 2: Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy osoby, z którymi chcemy spotkać się osobiście, porozmawiać i wybrać historię do projektu. Będziemy chcieli wyłonić osoby, które naprawdę potrzebują naszej pomocy i wsparcia. Wybierzemy najciekawsze, przejmujące historie i dzielne bohaterki.

Krok 3: Metamorfoza – zabiegi medycyny estetycznej, makijażu permanentnego, zabiegi fryzjerskie i stylizacja naszych bohaterek.

Krok 4: Profesjonalna sesja zdjęciowa, której efekty opublikowane zostaną w naszym magazynie „G-project”.

Jeśli jesteś zainteresowana wzięciem udziału w naszym projekcie, albo znasz kogoś, kto nadawałby się do niego idealnie – nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami już dziś.

Tel: 602 124 585

E-mail: g-project@aleksandragorecka.com

Lub na naszym oficjalnym profilu Facebook: Aleksandra Górecka PMU Institute.